Pola Nadziei

Utworzono: 29-04-2026

Akcja „Pola Nadziei” to wyjątkowa inicjatywa o charakterze charytatywnym, której celem jest szerzenie idei niesienia pomocy osobom chorym oraz promowanie wolontariatu. 26.04.2026 r. nasza szkoła aktywnie włączyła się w to przedsięwzięcie podczas kwesty przy kościołach w Janowicach oraz Garczegorzu. Uczniowie wraz z opiekunami z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w akcji, rozdając symboliczne żonkile oraz zbierając fundusze na rzecz Hospicjum w Pogorzelicach. Udział w „Polach Nadziei” był dla naszych uczniów nie tylko okazją do niesienia realnej pomocy, ale również ważną lekcją empatii, wrażliwości oraz odpowiedzialności społecznej. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wspólnie tworzyć to piękne dzieło solidarności i mamy nadzieję, że w kolejnych latach również będziemy kontynuować tę wartościową tradycję. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz osobom zaangażowanym w organizację akcji.  Boetcher Dorota 

Grafika 1: Pola Nadziei
Grafika 2: Pola Nadziei
Grafika 3: Pola Nadziei
Grafika 4: Pola Nadziei
Grafika 5: Pola Nadziei
Grafika 6: Pola Nadziei
Grafika 7: Pola Nadziei
Grafika 8: Pola Nadziei