Szkoła Pamięta - Piękna dekoracja drzwi sal lekcyjnych

Utworzono: 16-11-2021

Z okazji Święta Niepodległości w naszej szkole zorganizowany został konkurs na najpiękniejszą dekorację klasowych drzwi. Pomysłodawcą tej rywalizacji był Samorząd Szkolny.

Wszystkie klasy stanęły do walki o ogromną ochotą.  Nad pięknymi ozdobami pracowali uczniowie, którym pomocą i radą służyli wychowawcy. 15 listopada odbyło się głosowanie. Pani Dyrektor, nauczyciele oraz wszyscy pracownicy szkoły ocenili wszystkie dekoracje i oddali swój głos na najlepszy Ich zdaniem projekt. Wybór był bardzo trudny a poziom prac bardzo wyrównany.

Z dumą ogłaszamy, że :

1 miejsce zdobyła klasa 8A z wychowawczynią Panią Moniką Okuniewską

2 miejsce zdobyła klasa 1 z wychowawczynią Panią Anną Polską

3 miejsce zdobyła klasa 4 z wychowawczynią Panią Justyną Rosik.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu. Wszystkim uczniom i wychowawcom dziękujemy za  piękne prace, za wolę walki, zaangażowanie i pracę zespołową. W tym roku w wyjątkowy sposób uczciliśmy to ważne dla Polaków święto. Jesteśmy dumni z naszej młodzieży :)

Koordynator: Pani Monika Okuniewska

sala nr 3
sala nr 4