AKADEMIA PSZCZOŁY BOHATERA

Utworzono: 21-11-2023

W ramach dotychczasowych działań związanych z upowszechnianiem pszczelarstwa w naszej szkole rozpoczynamy realizację programu edukacyjnego Akademia Pszczoły Bohatera. Będą w nim uczestniczyć uczniowie klas I-III. Będą to zajęcia edukacyjne dla dzieci, w których pokażemy w jak wielu dziedzinach naszego życia używamy produktów, które mamy dzięki pszczołom. Uzmysłowimy dzieciom jak mogą same dbać o pszczoły w swoim otoczeniu oraz żeby nie bały się pszczół.Od fundacji Pszczoła Bohatera otrzymaliśmy ul edukacyjny oraz kombinezon dziecięcy plus rękawice pszczelarskie dziecięce – jako zestaw pozwalający na przeprowadzenie kompleksowych zajęć edukacyjnych . Umieściliśmy go w klasie tworząc kącik pszczelarski-  Pracownię Akademii Pszczoły Bohatera.

Pracownia Akademii Pszczoły Bohatera