Kadra pedagogiczna

WYKAZ NAUCZYCIELI

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GARCZEGORZU

w roku szkolnym  2021/2022

Lp.

Nazwisko i imię pracownika

Pełniona funkcja

Status nauczyciela

1

mgr Guźniczak Alicja

Dyrektor

dyplomowany

2

mgr Wittke Jolanta

Wicedyrektor,

n-l polskiego

dyplomowany

3

mgr Bednarczyk Irena

N-l historii

dyplomowany

4

mgr Cieszkowska Maria

N-l religii

dyplomowany

5

mgr Czachorowska Patrycja

N-l j.angielski/

mianowany

6

mgr Damps Grażyna

N-l przedszkola

dyplomowany

7

mgr Frejnagiel Angelika

Psycholog, terapia pedagogiczna, 

kontraktowy

8

mgr Górski Michał

N-l wychowania fizycznego/ świetlica

dyplomowany

9

mgr Granzin Beata

N-l matematyki

dyplomowany

10

mgr Kasprzak Romana

Edukacja wczesnoszkolna

dyplomowany

11

mgr Klich Marek

N-l fizyki

dyplomowany

12

mgr Konopacka Natasza

N-l muzyki, plastyki

dyplomowany

13

mgr Laskiewicz Elżbieta

Wychowanie do życia w rodzinie/ świetlica

dyplomowany

14

mgr Leik Iwona

N-l przedszkola

kontraktowy

15

mgr Lenart Bożena

Bibliotekarz, n-l kaszubskiego

dyplomowany

16

mgr Leyk Małgorzata

N-l J.kaszubski/ N-l edukacja wczesnoszkolna

dyplomowany

17

mgr Milczarek Anna

Pedagog/ doradztwo zawodowe

dyplomowany

18

mgr Naczk Karolina

Nauczyciel świetlicy

stażysta

19

mgr Neubauer Tomasz

N-l wspomagający

mianowany

20

mgr Obolewska Małgorzata

Logopeda, j. polski

        dyplomowany

21

mgr Okuniewska Monika

N-l j. polskiego

        dyplomowany

22

mgr Ośnicka Magdalena

N-l  j.angielskiego

mianowany

23

mgr Pobłocka Edyta

Wychowanie przedszkolne

dyplomowany

24

mgr Polska Anna

Świetlica

kontraktowy

25

mgr Prokop Magda

N-l matematyki

dyplomowany

26

mgr Rosik Justyna

N-l geografii, biologii, przyrody

dyplomowany

26

mgr Semak-Studniarz Sabina

Wychowanie przedszkolne

dyplomowany

27

mgr Smentoch Honorata

Nauczyciel świetlicy

dyplomowany

28

mgr Stromska Alicja

N-l niemieckiego

dyplomowany

29

mgr Światły Irena

Wychowanie przedszkolne

dyplomowany

30

mgr Walczak Małgorzata

N-l chemia

dyplomowany

31

mgr Waszczuk Dariusz

Zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne

dyplomowany

 

Pracownicy administracji 

1

Teresa Miotk

sekretarka

2

Małgorzata Janneck

główna księgowa

3

Dorota Lubecka

intendentka

4

Krystyna Garska

ref. ds. administracyjno - kadrowych

 

 

Pracownicy obsługi

1

Janina Schulz

sprzątaczka

2

Beata Szablewska

sprzątaczka

3

Anna Kwidzyńska

sprzątaczka/ palacz c.o

4

Stanisław Skuriat

palacz zatrudniony na okres grzewczy

5

Elżbieta Gerc

kucharka

6

Danuta Chojnacka

kucharka

7

Krystyna Grodzińska

opiekunka dowożąca dzieci

8

Dorota Reszka

opiekunka dowożąca dzieci

9

Justyna Sprawska

sprzątaczka/ palacz c.o

10

Zofia Giełażyn

sprzątaczka

11

Karol Szablewski

palacz c.o/ konserwator

12

Emilia Paprocka

sprzątaczka