Oddział Przedszkolny w Krępie Kaszubskiej

2024-06-22

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU W PRZEDSZKOLU

Dziesięć miesięcy wspólnej zabawy i pracy, były podziękowania, słodkości i kwiaty...

2024-06-16

NA ZAJĘCIACH Z RYTMIKI

Na zajęciach, prowadzonych przez pana Andrzeja, dzieci rozwijały poczucie rytmu, słuch muzyczny, a także miały możliwość obcowania z różnymi instrumentami.

2024-06-14

WYCIECZKA DO RUNOWA

Atrakcji było wiele: pobyt w Indiańskiej Wiosce, gdzie poznawaliśmy elementy kultury indiańskiej, zwiedzanie stadniny koni, gdzie poznaliśmy jej mieszkańców oraz atrybuty potrzebne do jazdy konnej, a na koniec pobyt na placu zabaw i szaleństwo na dmuchańcach.

2024-06-03

DZIEŃ DZIECKA

Dzień pełen radości, najpierw zabawy z animatorem w Janowicach, a potem dzięki zaproszeniu rodziców Mai i Mikołaja - szaleństwo na dmuchańcu oraz poczęstunek pełen słodkości i owoców. Dzieci radosne to dzieci szczęśliwe i oby tak było jak najczęściej.

2024-05-28

DLA RODZICÓW

Mała galeria zdjęć z uroczystości, mała - bo zabrakło fotografa:). Dziękuję wszystkim , którzy pomogli w organizacji tego spotkania, a przede wszystkim dzieciom, które włożyły wiele wysiłku by zachwycić swoich rodziców:)

PRZYGOTOWANIA DO SWIĘTA RODZICÓW

Przedszkolaki bardzo aktywnie przygotowywały się do uroczystego spotkania z rodzicami. Poza nauką piosenek, wierszy i tańców rysowały portrety rodziców, a także wykonały upominki w postaci kwiatów oraz papierowych słoiczków wypełnionych cukierkami. Pomysł słodkich upominków zaproponowała i pomogła w ich wykonaniu p. Basia - dziękujemy.

WYCIECZKA DO LĘBORKA

Zwiedzanie wieży ciśnień, spacer po parku oraz szaleństwo na placu zabaw.

GALERIA PRACUSIÓW

Tym razem przedszkolaki ćwiczą sprawność manualną poprzez wyklejanie plasteliną - i tak powstały piękne koguciki.

2024-04-28

MALI STRAŻNICY PRZYRODY

Przedszkolaki już wiedzą kto to ,, śmieciarz" i ,, wandal". Miejmy nadzieję, że gdy dorosną będą dalej o tym pamiętać. Z okazji Dnia Ziemi, mama Kacpra upiekła przepyszne ciasto o nazwie ,,Leśny mech". Pani Beato, ponownie bardzo dziękujemy!

2024-04-28

GALERIA PRACUSIÓW

Jesienią, jesienią sady się rumienią..., ale zanim się zarumienią to wiosną pięknie kwitną.

2024-03-29

PRACUSIE PRZED ŚWIĘTAMI

Zbliżające się Święta Wielkanocne były tematem przewodnim prac plastycznych przedszkolaków.

WIELKANOCNE PALEMKI

Do zrobienia palemek zaprosiła dzieci p. Basia. Przygotowała potrzebne materiały, a przedszkolaki podjęły próbę ich wykonania. No i udało się, może któraś z nich zostanie poświęcona?

WIOSNA W PRZEDSZKOLU

Wiosenny bal przebierańców, każdy znalazł coś dla siebie...

GALERIA PRACUSIÓW

Tym razem dzieci nie tylko wykonywały prace plastyczne, ale również porządkowały plac zabaw z kretowisk.

2024-03-10

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ KOBIET

W tym dniu nie zabrakło świeżych tulipanów dla pań i dziewczynek oraz kolorowych kwiatów wykonanych przez chłopaków. Dzięki mamie Kacpra ten dzień był również pełen słodkich wypieków- mniam, mniam, palce lizać!

2024-03-10

WIOSENNE ZWIASTUNY

Wiosna tuż - tuż, a jej oznaką są bazie kotki ułożone w bukietach przez naszych pracusiów.