Oddział Przedszkolny w Krępie Kaszubskiej

2021-03-30

Zdalne nauczanie (wtorek)

,,Zabawy z pisankami ” – ciekawostki na temat różności pisanek, ich nazewnictwa, przeliczanie…

2021-03-29

Zdalne nauczanie (poniedziałek)

W przedświątecznym tygodniu tematyka zajęć, zabaw i prac plastycznych będzie związana z Wielkanocą.

2021-03-29

Prace ogrodnicze

W związku z wprowadzeniem literki ,,c" oraz z nadchodzącą wiosną postanowiliśmy założyć hodowlę szczypiorku. Pracy przy tym nie było dużo, bałaganu nieco więcej, ale szczypior pierwsza klasa!

2021-03-25

KOLEJNY RAZ BIJEMY BRAWA!

Piątka starszaków z naszego przedszkola wzięła udział w POWIATOWYM  KONKURSIE PIOSENKI WIOSENNEJ, którego organizatorem było Przedszkole w Nowej Wsi Lęborskiej. Każde z dzieci pięknie zaprezentowało się podczas występu wokalnego, doskonale opanowało tekst piosenki (a każda była inna),oswoiło się z mikrofonem i nie miało tremy przed naszą przedszkolną publicznością.  Jurorzy przyznali II - miejsce Zosi , Zuzia otrzymała wyróżnienie, a Melania, Maja i Marcel dyplomy za udział w konkursie. Jestem z Was dumna i serdecznie gratuluję.

2021-03-21

EKSPERYMENTÓW ciąg dalszy…

Tym razem wiele radości było podczas zabawy z bańkami…

2021-03-03

NASZE EKSPERYMENTY

         Oto zdjęcia z przeprowadzonych doświadczeń w ramach zajęć projektowych ,,Wesołe laboratoria". Następne już wkrótce.

2021-03-01

BRAWA DLA PRACUSIÓW

               Nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym z cyklu cztery pory roku ,,Zima”, zorganizowanym przez GOK w Nowej Wsi Lęborskiej. Zosia Tuszyńska zajęła I miejsce, Maja Makurat miejsce III, a Zuzia Dziembowska i Kuba Mrzygłód – wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy!

2021-02-21

ZABAW NA ŚNIEGU - CIĄG DALSZY

... babki ze sniegu, wyścigi zaprzęgów, przeciąganie liny, budowa fortecy, a przy tym ogrom frajdy!
2021-02-07

ZABAWA NA ŚNIEGU

 W końcu doczekaliśmy się śniegu, który dał się lepić, no i ulepiliśmy ,,Bałwankową rodzinkę - prawda, że ładna!
2021-01-31

W KARNAWALE DZIECI BAWIĄ SIĘ WSPANIALE

Dodatkowo udostępniam link do krótkiego filmu ze zdjęciami - https://youtu.be/nfCwlS3xeQU  
2021-01-23

DLA BABUNI I DZIADZIUSIA

      ...tańce, piosenka, życzenia , laurki - to wszystko dla kochanych babć i dziadków. Zachęcam do obejrzenia występu przedszkolaków. Mam nadzieję, że Wasze pociechy zdobędą wielkie brawa! Taniec do utworuLaleczka z saskiej porcelany - https://youtu.be/O9B5radoVns Taniec hiszpański - https://youtu.be/AvAB9WTVJMs Piosenka dla babci i dziaka - https://youtu.be/9rNxAVs321k  ...
2020-12-31

NOWOROCZNE ŻYCZENIA

Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia,wszyscy – wszystkim ślą życzenia!Przy tej pięknej sposobności,życzę, Wam Kochani, w tej trudnej sytuacji, szybkiego powrotu do normalności. Roku bez trosk i zmartwień, życia w miłości, przyjaźni i szczęściu.Niech zdrowie Wam dopisuje.Życzę sukcesów wszelkich, spełnienia marzeń, tych małych i wielkich.  
2020-12-24

PRZY WIGILIJNYM STOLE

ZAPRASZAM RODZICÓW DO OBEJRZENIA WYSTĘPU WASZYCH DZIECI – TO KOLEJNY PREZENT DLA WAS. Czas przed wieczerzą wigilijną jest czasem niezwykle pracowitym, zarówno w domu jak i w przedszkolu, ale warto popracować żeby poczuć tę magię świąt. Dzieci w galowych strojach, odświętnie przygotowany stół, świąteczna dekoracja sali, prezenty i piękny występ dzieci – to wszystko...
2020-12-24

GALERIA ,,PRACUSIÓW"

Ręce pełne roboty… - mikołaje, choinki, płatki śniegu, bombki z bałwankami oraz drzewa w zimowej szacie z wykorzystaniem folii bąbelkowej. PRAWDA, ŻE PRACE SĄ PIĘKNE?! BRAWO PRACUSIE!
2020-12-24

UPOMINEK DLA RODZICÓW

Świąteczny prezent dla rodziców w postaci świec zapachowych udało się wykonać dzięki mamie naszej Zuzi. Pani Angelika wygrała dla naszego przedszkola, w Akademii Małego Kuchcika, zestaw kreatywny do wykonania takich świec. Pani Angeliko bardzo dziękujemy i polecamy się na przyszłość!