Oddział Przedszkolny w Krępie Kaszubskiej

2018-11-12

NASZE PRACE NA NIEPODLEGŁOŚĆ

Przy współpracy z biblioteką publiczną posadziliśmy drzewko oraz 100 cebulek krokusów. Jako mali patrioci wykonaliśmy również przeróżne prace plastyczne.
2018-06-27

,,KOLEJNY ROK ZA NAMI"

ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO - 2018
2018-05-13

,,Na dworcu kolejowym"

W celu bliższego poznania zawodu kolejarza oraz charakteru pracy na kolei przedszkolaki odwiedziły Dworzec Kolejowy w Lęborku. Niewątpliwą atrakcją był przejazd pociągiem do Pogorzelic. Oczywiście pojawił się pan konduktor, który nie tylko sprawdził czy mamy bilety, ale również pomógł dzieciom wysiąść na docelowej stacji. 
2018-04-17

Wiosenne porządki

 Przedszkolaki, zaopatrzone w rękawiczki i worki na śmieci, uporządkowały teren boiska wiejskiego oraz plac zabaw. Celem akcji było uświadomienie dzieciom, że nawet mały człowiek może dbać o swoją dużą planetę. 
2018-01-26

Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek W owym przeglądzie, nasze przedszkole, reprezentowały Lenka Jacyniak i Maja Majewska. W ich wykonaniu usłyszeliśmy kolędę: ,,Wśród nocnej ciszy oraz pastorałkę ,,Nie płacz Jezu. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe za udział w przeglądzie oraz nagrody rzeczowe. Organizatorem tej uroczystości było Przedszkole w Lubowidzu.