Oddział Przedszkolny w Krępie Kaszubskiej

2021-03-21

EKSPERYMENTÓW ciąg dalszy…

Tym razem wiele radości było podczas zabawy z bańkami…

2021-03-03

NASZE EKSPERYMENTY

         Oto zdjęcia z przeprowadzonych doświadczeń w ramach zajęć projektowych ,,Wesołe laboratoria". Następne już wkrótce.

2021-03-01

BRAWA DLA PRACUSIÓW

               Nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym z cyklu cztery pory roku ,,Zima”, zorganizowanym przez GOK w Nowej Wsi Lęborskiej. Zosia Tuszyńska zajęła I miejsce, Maja Makurat miejsce III, a Zuzia Dziembowska i Kuba Mrzygłód – wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy!

2021-02-21

ZABAW NA ŚNIEGU - CIĄG DALSZY

... babki ze sniegu, wyścigi zaprzęgów, przeciąganie liny, budowa fortecy, a przy tym ogrom frajdy!
2021-02-07

ZABAWA NA ŚNIEGU

 W końcu doczekaliśmy się śniegu, który dał się lepić, no i ulepiliśmy ,,Bałwankową rodzinkę - prawda, że ładna!
2021-01-31

W KARNAWALE DZIECI BAWIĄ SIĘ WSPANIALE

Dodatkowo udostępniam link do krótkiego filmu ze zdjęciami - https://youtu.be/nfCwlS3xeQU  
2021-01-23

DLA BABUNI I DZIADZIUSIA

      ...tańce, piosenka, życzenia , laurki - to wszystko dla kochanych babć i dziadków. Zachęcam do obejrzenia występu przedszkolaków. Mam nadzieję, że Wasze pociechy zdobędą wielkie brawa! Taniec do utworuLaleczka z saskiej porcelany - https://youtu.be/O9B5radoVns Taniec hiszpański - https://youtu.be/AvAB9WTVJMs Piosenka dla babci i dziaka - https://youtu.be/9rNxAVs321k  ...
2020-12-31

NOWOROCZNE ŻYCZENIA

Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia,wszyscy – wszystkim ślą życzenia!Przy tej pięknej sposobności,życzę, Wam Kochani, w tej trudnej sytuacji, szybkiego powrotu do normalności. Roku bez trosk i zmartwień, życia w miłości, przyjaźni i szczęściu.Niech zdrowie Wam dopisuje.Życzę sukcesów wszelkich, spełnienia marzeń, tych małych i wielkich.  
2020-12-24

PRZY WIGILIJNYM STOLE

ZAPRASZAM RODZICÓW DO OBEJRZENIA WYSTĘPU WASZYCH DZIECI – TO KOLEJNY PREZENT DLA WAS. Czas przed wieczerzą wigilijną jest czasem niezwykle pracowitym, zarówno w domu jak i w przedszkolu, ale warto popracować żeby poczuć tę magię świąt. Dzieci w galowych strojach, odświętnie przygotowany stół, świąteczna dekoracja sali, prezenty i piękny występ dzieci – to wszystko...
2020-12-24

GALERIA ,,PRACUSIÓW"

Ręce pełne roboty… - mikołaje, choinki, płatki śniegu, bombki z bałwankami oraz drzewa w zimowej szacie z wykorzystaniem folii bąbelkowej. PRAWDA, ŻE PRACE SĄ PIĘKNE?! BRAWO PRACUSIE!
2020-12-24

UPOMINEK DLA RODZICÓW

Świąteczny prezent dla rodziców w postaci świec zapachowych udało się wykonać dzięki mamie naszej Zuzi. Pani Angelika wygrała dla naszego przedszkola, w Akademii Małego Kuchcika, zestaw kreatywny do wykonania takich świec. Pani Angeliko bardzo dziękujemy i polecamy się na przyszłość!
2020-12-21

Akcja ,,Razem na Święta"

  W związku z akcją ,,Razem na Święta, dzięki rodzicom przedszkolaków oraz pracownikom naszego przedszkola i tutejszej biblioteki, udało się przygotować ,,szlachetną paczkę dla osoby samotnej, w potrzebie.
2020-12-13

MIKOŁAJKOWY DZIEŃ

  W tym dniu bohaterami większości zajęć były same przedszkolaki, które w mikołajkowych czapeczkach dzielnie pracowały. Malowały farbami postać Mikołaja. Wypełniały barwami kontury bombek według własnego pomysłu. Udekorowały zielone drzewko mając przy tym ogromną frajdę. Nagrodą za ich pracę były odwiedziny pomocnika św. Mikołaja z workiem słodkości.
2020-12-07

POZNAJEMY PRACĘ GÓRNIKA

    Z okazji ,,Barbórki przedszkolaki poznały pracę górnika, jego roboczy i odświętny strój. Dowiedziały się również jak ważnym minerałem jest węgiel. Starszaki miały możliwość narysowania postaci górnika za pomocą węgla rysunkowego.
2020-12-02

CHCEMY SIĘ POCHWALIĆ

     Nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym pt. ,,Prezentacja roślin i zwierząt Muzeum SPN w Czołpinie. Był to konkurs dla dzieci w wieku przedszkolnym mieszkających w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego.  Tematem pracy 5-6 latków był morświn, a 3-4 latków – foka.  Łącznie przysłano 112 prac plastycznych w dwóch kategoriach wiekowych: kategoria...