DO RODZICÓW i UCZNIÓW!

Utworzono: 24-03-2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN z 20.03.2020 od 25.03. 2020r. szkoła wprowadza  obowiązkowe kształcenie na odległość. Obowiązuje nas realizacja podstawy programowej.

Plan zajęć został przygotowany w oparciu o dotychczasowy plan lekcji i znajduje się w dzienniku elektronicznym. Nauczyciele będą prowadzić zajęcia w oparciu o  dotychczasowe formy komunikacji uzgodnione między rodzicami, uczniami i nauczycielami i w oparciu o platformy edukacyjne .

Obecność  ucznia na zajęciach będzie odnotowywana na podstawie pracy ucznia.

Pedagog, psycholog, logopeda i inni nauczyciele będą dostępni online.

Dołożymy wszelkich starań, aby wzajemnie się wspierać, szukać rozwiązań i aby nauka w domu nie była dla Państwa i dla uczniów zbyt wielkim obciążeniem. Zarówno dla Państwa, jak i dla nas jest to nowa sytuacja.

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Prosimy o odwiedzanie naszej strony oraz sprawdzanie dziennika elektronicznego.

Obowiązkiem ucznia jest codzienna, systematyczna praca w kontakcie z nauczycielem. Obowiązkiem Państwa jest dopilnowanie, aby Państwa dziecko weszło na dziennik elektroniczny . Zdajemy sobie sprawę z tego, iż często kilka osób w Państwa domach  ma dostęp do jednego komputera. Jest to duże utrudnienie. Na pewno razem uda się nam pokonać trudności.

W razie potrzeby prosimy kontaktować się z wychowawcami oraz nauczycielami  droga mailową , telefonicznie i przez dziennik.

Życzę wszystkim Państwu  spokoju , optymizmu, cierpliwości i wyrozumiałości. Z naszej strony możecie Państwo na to liczyć.

Z poważaniem i z życzeniami zdrowia

Alicja Guźniczak- dyrektor ZS w Garczegorzu