Utworzono: 01-06-2023

1 czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto. W naszej szkole to również był niezwykły dzień. Dopisała nam pogoda, humory i energia. Z tej okazji, jak co roku wszyscy uczniowie brali udział w przygotowanych przez p. Michała Górskiego rozgrywkach sportowych. Organizacją pozostałych atrakcji zajął się Samorząd Uczniowski. W czasie trwania obchodów Dnia Dziecka uczniowie mieli zapewnione także przepyszne posiłki. Serwowano watę cukrową, frytki i kiełbasę z grilla. Malowidła na  twarzach dzieci wykonywała p. Patrycja, a kolorowe warkocze zaplatała p. Dorota. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w tej imprezie.

Drodzy Uczniowie! Mamy nadzieję, że uśmiechy, które gościły w tym dniu na waszych twarzach, zawsze z wami będą. Bądźcie radośni, pogodni, pełni optymizmu oraz odważni w spełnianiu waszych marzeń.