Gala Sportu

Utworzono: 22-06-2022

W dniu 22 czerwca w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi Lęborskiej odbyła się Gala Sportu, czyli uroczyste podsumowanie roku sportowego Igrzysk Dzieci i Młodzieży. Na uroczystości obecni byli oficjele lokalnych władz, dyrektorzy szkół, nauczyciele wychowania fizycznego oraz bohaterowie dzisiejszego spotkania tj.  sportowcy szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Uczniowie otrzymali statuetki najlepszego sportowca. Na wszystkich czekał też słodki poczęstunek. W trakcie podsumowania czas umilały nam występy przygotowane przez uczniów ze szkoły w Nowej Wsi Lęborskiej. W klasyfikacji końcowej za rok 2021/2022 w Igrzyskach Dzieci nasza szkoła wywalczyła bardzo wysokie 5 miejsce w powiecie i 81 miejsce w województwie pomorskim (na 338 szkół). Jeszcze raz gratulujemy sukcesów sportowych naszym uczniom.

Najlepsi sportowcy:

Igrzyska Dzieci: