Gminne Zawody w unihokeja w ramach Igrzysk Młodzieży

Utworzono: 31-10-2021

Reprezentacje szkoły dziewcząt i chłopców klas 8 rywalizowały na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Łebieniu w unihokeja. W wyniku sportowej rywalizacji obie drużyny zajęły III miejsce w gminie. Tym razem zabrakło trochę szczęścia i doświadczenia. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy rywalizowali z bardziej doświadczonymi zespołami jak równy z równym. Do ostatniego gwizdka obie reprezentacje walczyły o korzystny wynik pokazując nieustępliwość i twardy charakter, co zaskoczyło drużyny z pozostałych szkół.

Reprezentacja dziewcząt: Alicja Syldatk, Julia Domarus, Julia Szymichowska, Daria Ziółkowska, Anna Kotłowska, Milena Mazur, Elena Postma.

Reprezentacja chłopców: Filip Polewik, Mikołaj Mielewczyk, Kacper Itrych, Kacper Biczyk, Rafał Cichosz , Kacper Kostuch, Błażej Bikowski, Mariusz Żuchowski, Filip Myszk

Gminne zawody w unihokeja (reprezentacja dziewcząt)
Gminne zawody w unihokeja (reprezentacja chłopców)