Gminny Konkurs Bezpieczeństwa Drogowego

Utworzono: 28-04-2023

W dniu 28 kwietnia w Szkole Podstawowej w Łebieniu odbył się Gminny Konkurs Bezpieczeństwa Drogowego. W pierwszym etapie wszyscy uczestnicy rozwiązywali testy z ogólnej  wiedzy dotyczącej przepisów w ruchu drogowym i pieszym.  Drugi etap to test z wiedzy ruchu na skrzyżowaniach.  W kolejnym etapie wszyscy uczestnicy musieli zaliczyć test z jazdy rowerem składający się z 7 przeszkód.  Ostatnim etapem konkursu był praktyczny test z wiedzy pierwszej pomocy. Nasi uczniowie w składzie: David Napieraj, Jan Majer i Damian Keller po bardzo zaciętej i wyrównanej walce ostatecznie zajęli 3 miejsce. Warto, jednak wspomnieć, że w części praktycznej oboje zajęli 2 miejsce, a Jan jako jedyny uczestnik  turnieju przejechał najtrudniejsze 2 przeszkody bez punktów karnych. Gratulujemy!!!

Dyplom za zajęcie 3 miejsca