INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Utworzono: 04-09-2023

4 września 2023 r. uczniowie, nauczyciele i rodzice przybyli do kościoła parafialnego w Garczegorzu. Po mszy św. cała społeczność szkolna zgromadziła się w sali gimnastycznej i została przywitana przez p. dyrektor Alicję Guźniczak, która szczególnie ciepłe słowa skierowała do uczniów najmłodszych oraz uczniów zaczynających naukę w naszej szkole. Minutą ciszy uczczono wszystkie ofiary tragicznego września 1939 roku. Pani dyrektor życzyła uczniom wiary we własne możliwości, odwagi w spełnianiu marzeń przy wsparciu rodziców oraz nauczycieli. Nauczycielom i rodzicom życzyła przede wszystkim bliskości z uczniami. Następnie przedstawiła wychowawców, z którymi uczniowie udali się do klas na krótkie spotkania. Tak rozpoczął się rok szkolny 2023/2024.

Pani dyrektor wygłasza mowę.
Społeczność szkolna.
Uroczysta Msza Święta