KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Utworzono: 19-12-2022

16 12.2022r. w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny. Przygotowania do  przedświątecznego spotkania zarówno w szkole jak i w domach naszych uczniów trwały wiele tygodni.

W  pięknie przystrojonej sali Pani Dyrektor przywitała rodziców i zaproszonych gości, życząc im niezapomnianych wrażeń.

Wzruszenie i radosny przedświąteczny nastrój udzielił się  uczestnikom ,dzięki występom artystycznym naszych uczniów. A mieli się czym pochwalić! Zaprezentowali niezwykłe umiejętności wokalne, taneczne i instrumentalne.

Wzorem lat ubiegłych miała miejsce licytacja wyrobów rękodzieła artystycznego. Nasi goście wykazali się niebywałą hojnością!

W holu , na przygotowanych stoiskach,  rodzice  sprzedawali  własnoręcznie wykonane dekoracje świąteczne i wyroby kulinarne.

Przedsmak świąt można było odczuć delektując się przysłowiowym barszczykiem z uszkami i innymi tradycyjnymi potrawami wigilijnymi przygotowanymi przez mamy naszych uczniów.

Dochód z licytacji i sprzedaży wyrobów zasili budżet poszczególnych klas naszej szkoły.

Nieocenioną wartość kiermaszów przedświątecznych stanowią kontakty międzyludzkie, możliwość spotkań i zwykłych rozmów sąsiedzkich , które jednoczą nas szczególnie w tym magicznym czasie.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, uczniom i wszystkim pracownikom szkoły za zaangażowanie w przygotowaniu  miłego, przedświątecznego spotkania.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY
Pani Dyrektor wita gości
Występ chóru szkolnego
Publiczność
Występ klasy drugiej
Występ klasy trzeciej
Występ klasy czwartej
Występ ucznia klasy pierwszej i ucznia zerówki
Występ uczennicy klasy drugiej
Taniec kaszubski uczniów
Uczennica gra na wiolonczeli
Stoiska poszczególnych klas
Uczennica śpiewa
Uczennica gra na klarnecie
Występ uczennic klasy ósmej a
Występ ucznia
Występ uczennic klasy ósmej a
Uczennica klasy ósmej śpiewa
Pani Dyrektor dziękuje wszystkim gościom za przybycie.