Kolejny sukces naszych uczniów w Igrzyskach Dzieci objętych Wojewódzkim Kalendarzem Igrzysk Sportowych!!!

Utworzono: 31-10-2021

Wspaniale zaprezentowały się drużyny dziewcząt i chłopców w Gminnych Zawodach w Unihokeja. Dziewczęta w składzie: Oliwia Nadolska, Anna Lis, Maja Mielewczyk, Amelia Gerc, Marika Procajło, Zuzanna Kadłubowska, Sandra Labuda,Laura Makurat, Oliwia Drużyńska, Natalia Wolska pokazały niesamowitą wolę walki i zasłużenie wygrały zawody rozgrywane na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Łebieniu. Nie mniej emocji wzbudziła rywalizacja chłopców. Nasza reprezentacja w składzie: Nikodem Sprawski, Tomasz Małecki, Marcel Detlaf, Oskar Okrój, Mariusz Paczos, Kacper Abczyński, David Napieraj, Maciej Mazur, Tomasz Hoft, Jakub Misiorek, Jan Majer i Kacper Maszota po bardzo zaciętej rywalizacji zajęła II miejsce. Warto podkreślić, że byli zdecydowanie najlepszą drużyną turnieju. Niestety, tym razem o końcowym wyniku nie zadecydowały  umiejętności, a przypadek i szczęście, które dopisało drużynie z Nowej Wsi Lęborskiej. Zwycięskie drużyny będą reprezentowały nasza gminie w zawodach powiatowych, które odbędą się 5 listopada na Hali Widowiskowo-Sportowej w Lęborku.

Igrzyska Dzieci - gminne zawody w unihokeja
Gminne zawody w unihokeja - zbiórka reprezentacji szkół z terenu gminy