Lekkoatletyka dla dzieci 2024

Utworzono: 26-03-2024
Plakat grafika

Stowarzyszenie KREATIVSPORT oraz Gmina Nowa Wieś Lęborska, zapraszają na bezpłatne zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat. Już od 2 kwietnia, zapraszamy na cykl 26 bezpłatnych treningów HopSiup. Lekkoatletyka dla DZIECI 2024. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat bez udziału rodziców i pod okiem wykwalifikowanej Pani trener Aleksandry MAZUR absolwentki AWFiS w Gdańsku. Treningi odbywają się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Garczegorzu oraz o ile pogoda pozwoli na boisku szkolnym.

Na BEZPŁATNE zajęcia HopSiup. Lekkoatletyka dla DZIECI 2024, zapraszamy od 2 kwietnia do 24 września 2024, w każdy wtorek (z wyjątkiem świąt) w godzinach 16:00 do 17:00.

Zajęcia HopSiup. Lekkoatletyka dla DZIECI 2024 są odpowiedzią na brak odpowiedniej ilości ruchu, siedzący trybu życia, brak integracji i interakcji w grupie wśród dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, spowodowanego coraz większą ilością czasu spędzanego przez dzieci w mediach elektronicznych. Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy i integracyjny. Są prowadzone w formie gier i zabaw lekkoatletycznych.