NOCKA w SZKOLE

Utworzono: 16-05-2018

  Grafika: NOCKA w SZKOLE11 maja 2018r., około godz. 19.00, rozpoczęła się  w naszej szkole impreza integracyjna dla uczniów klasy siódmej. Zjawili się punktualnie, zaopatrzeni w kołdry, poduszki, karimaty, różne przekąski… Na początku musieli odpowiednio przygotować pomieszczenie...

Potem odbyły się gry i zabawy integracyjne prowadzone przez  psychologa, p. Angelikę Frejnagiel. Następnie uczniowie udali się na boisko. Uczestniczyli w zabawach ruchowych, pod przewodnictwem nauczyciela w-f, p. Michała Górskiego. Sądząc po zachowaniu uczniów, zajęcia sprawiły im wielką frajdę. Kolejnym punktem programu była kolacja w szkolnej stołówce. Potem już wspólne rozmowy, słuchanie ulubionej muzyki, seans filmowy…- co kto lubi (w międzyczasie mecz „w zbijaka”). Po nieprzespanej nocce, nad ranem, uczniowie uporządkowali pomieszczenia i zmęczeni, ale zadowoleni, wrócili do domów.

 „Nockę w szkole”, dla swojej klasy, zorganizowała wychowawczyni- p. B. Granzin. Opiekę nad dziećmi sprawowała również mama jednego z uczniów.

 Grafika #0: NOCKA w SZKOLE
 Grafika #1: NOCKA w SZKOLE
 Grafika #2: NOCKA w SZKOLE
 Grafika #3: NOCKA w SZKOLE
 Grafika #4: NOCKA w SZKOLE
 Grafika #5: NOCKA w SZKOLE
 Grafika #6: NOCKA w SZKOLE
 Grafika #7: NOCKA w SZKOLE
 Grafika #8: NOCKA w SZKOLE
 Grafika #9: NOCKA w SZKOLE
 Grafika #10: NOCKA w SZKOLE
 Grafika #11: NOCKA w SZKOLE
 Grafika #12: NOCKA w SZKOLE
 Grafika #13: NOCKA w SZKOLE
 Grafika #14: NOCKA w SZKOLE
 Grafika #15: NOCKA w SZKOLE
 Grafika #16: NOCKA w SZKOLE
 Grafika #17: NOCKA w SZKOLE
 Grafika #18: NOCKA w SZKOLE