Utworzono: 20-02-2023

W niedzielę 19 lutego odbył się kolejny etap Mistrzostw Polski w Minisiatkówce Dziewcząt. Uczennice naszej szkoły: Maja Syldatk i Wiktoria Romanowska zaprezentowały bardzo wysoką formę i pewnie awansowały do 4 ligi (na 12 lig) odnosząc 4 zwycięstwa i 1 jedną porażkę. Pokonały m.in. drużynę Człuchów I, Miastko II, Gdyńską Akademię Siatkówki II oraz AS Trefl V Gdańsk. Po zaciętej i wyrównanej walce nieznacznie przegrały (19:21) z drużyną Stężyca I, która wcześniej uległa drużynie z Miastka. Ostatecznie nasze zawodniczki zajmują 1 miejsce w grupie i pewnie awansują do 4 ligi oraz najlepszej 20-tki drużyn ( na 78 ) z naszego województwa.

Grafika 1: Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving w Gdańsku
Grafika 2: Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving w Gdańsku
Grafika 3: Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving w Gdańsku
Grafika 4: Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving w Gdańsku