Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving.

Utworzono: 07-11-2022

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving to największe i najważniejsze wydarzenie siatkarskie dla dzieci i młodzieży w naszym kraju. W sobotę (5 listopada) dziewczęta klasy czwartej rywalizowały na hali sportowej w Człuchowie w kategorii "dwójek". W zawodach wzięło udział 70 zespołów z całego województwa w 12 grupach. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy uzyskały prawo gry o awans do lig 1-4. Zespoły z trzecich i czwartych miejsc w grupie rywalizowały o awans do lig 5-8. Natomiast zespoły, które w grupie zajęły piąte i szóste miejsce walczyły o ligi 9-12. Nasz zespół w meczach o 2 ligę wygrywa z zespołem Wilki Chwaszczyno oraz po bardzo zaciętej i wyrównanej walce przegrywa mecz z zespołem z Gdyni 21:18 i ostatecznie awansuje do 3 ligi, plasując się w pierwszej 15-tce turnieju!!Gratulujemy!!

W oczekiwaniu na kolejny mecz
Zasłużony odpoczynek
Zdjęcie grupowe