Półfinały wojewódzkie dziewcząt i chłopców w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Utworzono: 25-11-2021

25 listopada w Zespole Szkół w Miechucinie odbyły się zawody w ramach Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym. Nasz powiat reprezentowany był przez uczniów naszej szkoły w składzie: dziewczęta (Amelia Gerc, Maja Mielewczyk, Oliwia Nadolska), chłopcy (Nikodem Sprawski, Tomasz Małecki, Marcel Detlaf i Mariusz Paczos). Poziom sportowy wszystkich zawodników biorących udział w turnieju był bardzo wysoki.Ostatecznie dziewczęta wywalczyły 3 miejsce, a chłopcy 2 miejsce w półfinałach wojewódzkich. Na szczególną uwagę zasłużył Nikodem Sprawski, który w klasyfikacji indywidualnej zajął 2 miejsce, przegrywając tylko jedno spotkanie z zawodnikiem z Sierakowic, zajmującym obecnie 13 miejsce w Polsce w swojej kategorii wiekowej.

Półfinały wojewódzkie - rozpoczęcie turnieju
Półfinały wojewódzkie - mecz pomiędzy SP Garczegorze, a SP Orle
Półfinały wojewódzkie - w oczekiwaniu na kolejny mecz
Półfinały wojewódzkie - mecz pomiędzy SP Garczegorze, a SP Sierakowice (gry singlowe)