Przedstawienie dla rodziców

Utworzono: 08-11-2023

W dniu 8 listopada nasi uczniowie wystąpili dla rodziców i lokalnej społeczności w programie słowno-muzycznym zaprezentowanym na uroczystości 20-lecia nadania szkole imienia.  Na zakończenie pani dyrektor Alicja Guźniczak podziękowała wszystkim występującym i przygotowującym ich nauczycielom.

Przedstawienie wywołało wiele wzruszeń u rodziców, a uczniowie zadowoleni byli z możliwości popisu swoimi zdolnościami aktorskimi na scenie.

Wszystkim aktorom i przygotowującym ich nauczycielom - SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Pokaz programu słowno- muzycznego przygotowanego przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły z okazji 20lecia nadania imienia szkole.