Sportowy weekend uczennic naszej szkoły.

Utworzono: 18-01-2024

Uczennice naszej szkoły reprezentujące gminny klub UKS „Libero” Łebień rywalizowały w kategorii „dwójek” i „trójek” w Ogólnopolskich Mistrzostwach Polski w Mini Piłce Siatkowej. Tym razem dziewczęta klasy 3 i 4 gościły na hali sportowej w Chwaszczynie. Drużyna w składzie Marcelina Pawelczyk i Lena Klawińska wygrały wszystkie spotkania w lidze IX i awansowały do ligi ósmej. Dziewczęta z klasy 3 grały ze zmiennym szczęściem. Warto jednak wspomnieć, że rywalizują z zawodniczkami starszymi o rok.

W kategorii trójek drużyna w składzie: Maja Syldatk (SP Garczegorze), Julia Folga (SP Łebień) i Zosia Bieluch (SP nr 1 w Lęborku) awansowały do II ligi i tym samym znalazły się w gronie 12 najlepszych drużyn w województwie. Środki na udział w mistrzostwach zapewnione są dzięki dofinansowaniu Gminy Nowa Wieś Lęborska. Pozostałe dziewczęta utrzymały się w VIII lidze.

Kategoria „dwójki”

1.Marcelina Pawelczyk

2.Lena Klawińska

3.Natalia Tandek

4.Zosia Konkel

5.Zuzanna Dziembowska

6.Nadia Urbowska

7.Iga Budzeń

Kategoria „trójki”

1.Maja Syldatk

2.Nikola Karczewska

3.Wiktoria Janiszewska

Grafika 1: Sportowy weekend uczennic naszej szkoły.
Grafika 2: Sportowy weekend uczennic naszej szkoły.
Grafika 3: Sportowy weekend uczennic naszej szkoły.
Grafika 4: Sportowy weekend uczennic naszej szkoły.
Grafika 5: Sportowy weekend uczennic naszej szkoły.
Grafika 6: Sportowy weekend uczennic naszej szkoły.
Grafika 7: Sportowy weekend uczennic naszej szkoły.
Grafika 8: Sportowy weekend uczennic naszej szkoły.