SPRZĄTANIE CMENTARZA W KRĘPIE KASZUBSKIEJ

Utworzono: 24-09-2023

24 września br., w przeddzień niedzielnej uroczystości patriotyczno -religijnej, na cmentarz w Krępie Kaszubskiej pospieszyła grupa uczniów z naszej szkoły, aby zagrabić i zamieść opadłe liście.

W prace porządkowe zaangażowali się uczniowie i uczennice: Igor Środa, Ala Lejkowska, Wiktoria Block, Filip Lejk, Paweł Mielewczyk,  Kacper Mrzygłód, Kacper Kotłowski, Piotrek Domaros, Wiktoria Bemowska, Małgosia Krotoszyńska, Oliwia Miedzińska, Krzysiek Rybakowski, Błażej Bikowski, a także trzecioklasista Kuba Mrzygłód i pięciolatka Marysia Maksymowicz z mamą Stellą, Milena Rzepka z tatą Adamem oraz absolwent naszej szkoły Julian Rzepka. Nad grupą pieczę sprawowała jak zwykle pani Irena Bednarczyk.

Wszystkim zaangażowanym w prace należą się ogromne podziękowania – tym, którzy sprzątali już po raz kolejny, jak i tym, którzy przybyli po raz pierwszy.

Zapraszamy ponownie za rok.

Grafika 1: SPRZĄTANIE CMENTARZA  W KRĘPIE  KASZUBSKIEJ
Grafika 2: SPRZĄTANIE CMENTARZA  W KRĘPIE  KASZUBSKIEJ