Sukces uczennic naszej szkoły w zawodach powiatowych w unihokeja

Utworzono: 07-11-2021

Dziewczęta z naszej szkoły w składzie: Oliwia Nadolska, Maja Mielewczyk, Anna Lis, Amelia Gerc, Wiktoria Reszka, Marika Procajło, Zuzanna Kadłubowska, Sandra Labuda, Laura Wolf reprezentowały naszą gminę w finale powiatowym w unihokeja, który odbył się 5 listopada na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Lęborku.

W wyniku sportowej rywalizacji reprezentacja z naszej szkoły zajęła II miejsce w powiecie po bardzo wyrównanym i emocjonującym meczu finałowym przeciwko uczennicom ze Szkoły Podstawowej nr 5. Naszym dziewczętom do wygrania finału powiatowego wystarczał remis ze względu na lepszy bilans bramek z poprzednich spotkań. Pechowe losowanie przed turniejem zmusiło nasze dziewczęta do gry „mecz po meczu”, co niekorzystnie wpłynęło na regenerację sił i po wyrównanym spotkaniu przegrywają z rówieśniczkami z Lęborka zostając wicemistrzyniami powiatu.        Gratulujemy!!!!

Zawody powiatowe - mecz o pierwsze miejsce
Zawody powiatowe - wręczenie dyplomów
Zawody powiatowe - wspólne zdjęcie reprezentacji szkoły po zakończeniu rywalizacji