ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

Utworzono: 05-04-2023

3 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Z tej okazji wszyscy solidarnie ubrali się na niebiesko. Rozstrzygnięto również szkolny konkurs plastyczny "Z autyzmem za pan brat". Organizatorami konkursu były: Pani Dorota Boetcher, Pani Ewelina Greniuk, Pani Emilia Bira oraz Pani Honorata Smentoch. Był on skierowany do oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III. Ku naszej radości odzew był ogromny. Napłynęło ponad 60 prac. Laureatami zostali: Nikola Kuczbańska, Maria Ramczykowska, Lena Paczos, Anastazja Oborzyńska, Marcin Bożyszkowski, Maksymilian Machola, Zuzanna Dziembowska, Veronica Kurek, Magda Brylowska oraz Marta Bobrucka. Reszta uczestników została wyróżniona i także otrzymała nagrody rzeczowe.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Mamy nadzieję, że świadomość na temat autyzmu będzie się zwiększać z roku na rok.

ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU