Szkolny Turniej w "rzucankę siatkarską"

Utworzono: 20-12-2022

W dniach 19 i 20 grudnia odbył się turniej w "rzucankę siatkarską" dla klas 1-3. Celem turnieju było wdrożenie uczniów do aktywnego trybu życia, integracja uczniów oraz zachęcenie uczniów do uprawiania mini piłki siatkowej. W zawodach udział wzięło 52 uczniów, w tym 25 dziewcząt i 27 chłopców.  Obowiązywał system gry "każdy z każdym". Pierwszego dnia odbyły się eliminacje klasowe. Do następnego etapu awansowały 3 najlepsze zawodniczki z klasy pierwszej, 4 zawodniczki  z klasy drugiej i 4 zawodniczki z klasy trzeciej. Identycznie przebiegały rozgrywki wśród chłopców. W drugim etapie rozgrywki odbywały się bez podziału na wiek zawodników. W wyniku rywalizacji do finału awansowało  4 chłopców i 4 dziewczynki (z największą liczba zwycięstw). Wszyscy uczestniczy otrzymali paczki ze słodyczami. Dla najlepszych ufundowane zostały puchary i medale. Szczególne podziękowania dla wychowawczyń z klas 1-3 (Małgorzata Leyk, Anna Polska, Romana Kasprzak), pani pedagog (Honorata Smentoch)  oraz uczennic klasy 6-tej (Wiktorii Bemowskiej, Marcysi Itrych i Małgosi Krotoszyńskiej) bez których sprawne przeprowadzenie turnieju nie byłoby możliwe. Turniej przeprowadził Michał Górski.

Kategoria dziewcząt:                                              Kategoria chłopców:

I miejsce - Natalia Tandek (kl. II)                             I miejsce - Stasiu Machola (kl. III)

II miejsce - Zosia Konkel   ( kl. II)                             II miejsce - Fabian Wenta (kl. III)

III miejsce - Milena Rzepka (kl. III)                            III miejsce - Marcel Bemowski (kl. II)

IV miejsce - Paulina Drywa (kl. III)                            IV miejsce - Dawid Kadłubowski (kl. III)

Grafika 1: Szkolny Turniej w "rzucankę siatkarską"
Grafika 2: Szkolny Turniej w "rzucankę siatkarską"
Grafika 3: Szkolny Turniej w "rzucankę siatkarską"
Grafika 4: Szkolny Turniej w "rzucankę siatkarską"
Grafika 5: Szkolny Turniej w "rzucankę siatkarską"
Grafika 6: Szkolny Turniej w "rzucankę siatkarską"
Grafika 7: Szkolny Turniej w "rzucankę siatkarską"