Utworzono: 12-12-2022

Cała społeczność szkolna pokazała, że wspólnie razem pomaga!

W tym roku wszystkie siły skierowaliśmy na pomoc rodzinom potrzebującym w ramach akcji Szlachetna Paczka. To nowe doświadczenie dla naszej szkoły. Akcja była dużym przedsięwzięciem, ponieważ od początku do końca musieliśmy zorganizować wszystkie dary samodzielnie. Nasza szkoła potrafi działać cuda. Zebraliśmy tak dużo darów, że udało nam się pomóc trzem rodzinom.
Zebraliśmy ubrania, środki czystości, żywność, słodycze, zabawki dla najmłodszych i przybory szkolne.  Żadna z rodzin nie kryła łez i wdzięczności. Zapasy żywności i środków czystości zapewnią spokój na kilka tygodni.. Pragniemy podziękować nauczycielom, opiekunom, przedszkolakom i ich rodzicom za znaczącą pomoc.

Do samego końca akcji dostawaliśmy wiadomości od rodziców naszych uczniów z pytaniami czy jeszcze można jakoś pomóc. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażowali się we wspólną pomoc.

Mówi się, że grudzień jest miesiącem cudów. Potwierdziliśmy to w stu procentach.

Akcję przeprowadziły: H. Smentoch i  E. Greniuk.

Uczestnicy akcji
Dary