Warsztaty dla klasy VIII

Utworzono: 20-10-2023

Dnia 20 października gościliśmy w naszej szkole panią Magdalenę Misiurę przedstawicielkę Fundacji Utkane z Marzeń oraz psychoterapeutę pana Daniela Mihuniewicza. Zostały przeprowadzone  warsztaty dla uczniów klasy ósmej „Kryzys nie musi być zły”. Na początku uczniowie wspólnie ustalili zasady pracy w czasie zajęć. Zapisali je na arkuszu i osobiście podpisali. Mieli możliwość wyrażenia z jakimi problemami się borykają (anonimowo), co jest dla nich w życiu ważne, co umieją robić dobrze, co by zrobili, gdyby mogli zrobić wszystko itp.  Prowadzący wykazali się pełnym profesjonalizmem, dużą dozą cierpliwości i życzliwości wobec uczniów.  Przekazali im  w jaki sposób kształtować właściwe  nastawienia do problemu oraz jak rozwijać swoje  zasoby i wykorzystywać mocne strony, tak by mogli poradzić sobie  z wyzwaniami. Dziękujemy pani Magdalenie i panu Danielowi za przeprowadzenie zajęć.

Warsztaty dla klasy VIII