Warsztaty- kartki świąteczne

Utworzono: 16-12-2021

Warsztaty –KARTKI ŚWIĄTECZNE

Świętom Bożego Narodzenia towarzyszy przeszło stuletnia tradycja wysyłania kartek świątecznych z życzeniami. Niestety, jest coraz mniej osób, które wysyłają życzenia tradycyjną pocztą. Jednak najciekawszy SMS, MMS, czy  e-kartka nie zastąpią tradycyjnej, papierowej i własnoręcznie wykonanej kartki.

14 i 15 grudnia w bibliotece odbyły się  świąteczne WARSZTATY KREATYWNE. Podczas warsztatów wykonywane były kartki świąteczne dla najbliższych z zastosowaniem metody scrapbookingu. Uczniowie uczęszczający na zajęcia języka kaszubskiego  w trakcie warsztatów zdobywali nowe umiejętności manualne rozwijając kompetencje twórcze, kreatywność  i zaradność życiową. Poznali nowy sposób pracy z maszynką Big shot.

Przygotowaliśmy wspólnie piękne kartki świąteczne, które podarujemy bliskim na Święta. Każdy stworzył unikatowy wzór i koncepcję własnego pomysłu!

kartka świąteczna
Marcelina i Wiktoria