Zajęcia edukacyjne

Słowiński Park Narodowy

Utworzono: 20-12-2021

Gościliśmy w szkole panią Marię Machurę ze Słowińskiego Parku Narodowego, która przeprowadziła zajęcia w klasach siódmych oraz w klasie drugiej.

Siódmoklasiści poszerzyli swoje wiadomości o Morzu Bałtyckim. Obejrzeli ciekawe prezentacje multimedialne pt. „Jak powstało Morze Bałtyckie?” oraz „Poznaj Bałtyk.” Już niedługo będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na lekcjach geografii.

Uczniowie klasy drugiej  uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych  zatytułowane „Zimowy karmnik”. Zajęcia były prowadzone dynamicznie i ciekawie. Dzieci  mogły zweryfikować swoją wiedzę na temat ptaków, które odlatują na zimę z naszego kraju. Uświadomiły sobie jak ważne jest systematyczne dokarmianie ptactwa, gdy spadnie śnieg. Wiedzą, że pieczywo nie jest dobrym pokarmem dla ptaków.