Zajęcia profilaktyczne z Panią Policjantką

Utworzono: 02-03-2023

Dnia 1 marca 2023r. odbyły się spotkania profilaktyczno-edukacyjne uczniów klas IV-VIII z funkcjonariuszem policji mł. asp. Martą Bąciaszek, która przybyła do szkoły na zaproszenie pani dyrektor Alicji Guźniczak.  Na spotkaniach zostały poruszone bardzo ważne kwestie dotyczące aktywności i bezpieczeństwa uczniów w sieci oraz przemieszczania się rowerem i hulajnogą drogami publicznymi. Policjantka przypomniała uczniom podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Opowiedziała o zagrożeniach czyhających w sieci oraz o tym, jak się przed nimi bronić. Funkcjonariuszka przedstawiła zagadnienia dotyczące odpowiedzialności prawnej nieletnich w związku    z negatywną aktywnością w Internecie.

Zajęcia profilaktyczne Panią Policjantką