Akcja "Razem na święta"

Utworzono: 11-12-2020
 Samorząd Szkolny w ramach akcji „Razem na święta” ogłasza zbiórkę owoców lub soków na rzecz podopiecznych i pracowników Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Lęborku. Uczniowie i rodzice, którzy chcą pomóc w tej akcji mogą przynosić owoce lub soki w czwartek 17 grudnia do:
- szkoły (pojemniki na owoce lub soki znajdować się będą w pierwszym korytarzu, tam gdzie odbierane są dzieci przez rodziców), w godz. 14:00 -15:30 odbiera p. Magdalena Ośnicka;
- oddziału przedszkolnego w Krępie Kaszubskiej ( przy wejściu do budynku od strony ulicy) w godz. 14:00-15:30 odbiera p. Tomasz Neubauer;
- oddziału przedszkolnego w Janowicach (przy wejściu do budynku) w godz. 14:00-15:30 odbiera p. Patrycja Czachorowska.

Dary przynosimy w foliowych opakowaniach (woreczkach, reklamówkach). Pamiętamy o noszeniu maseczki i zachowaniu dystansu społecznego. Jeżeli otrzymamy duże ilości owoców, wspomożemy też inne instytucje.

Dziękujemy !!!

„Aby samemu stać się lepszym nie musisz czekać na lepszy świat.”
      Phil Bosmans
Autor: Tomasz Neubauer

Grafika #0: Akcja "Razem na święta"