ANDRZEJKI W SZKOLE

Utworzono: 31-01-2016

W poniedziałek 30 listopada w naszej szkole odbyły się ,,Andrzejki". To okazja do dobrej zabawy, a jednocześnie jest to szacunek do tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Samorząd szkolny w tym dniu przeobraził się we wróżki i czarodzieje, odwiedzając każdą z klas.

W klasach obowiązywał strój czarodziejski. Wiele radości i uśmiechu dostarczyły dzieciom przepowiednie. Wszyscy uczniowie czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni swój stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie. W każdej klasie można było zobaczyć magiczną atmosferę. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych.

Grafika #0: ANDRZEJKI W SZKOLE
 Grafika #1: ANDRZEJKI W SZKOLE