Utworzono: 31-01-2016

Grafika: Dzień Edukacji Narodowej

13 października odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którym byli obecni przedstawiciele Rady Rodziców oraz rodzice uczniów. Po części oficjalnej, w czasie której Pani Dyrektor wręczyła nagrody i podziękowania pracownikom Zespołu Szkół, rozpoczęła się część artystyczna...

Jako pierwsi wystąpili uczniowie klas pierwszych, których przygotowały: p. Kasprzak i p. Polska. Polonez w wykonaniu pierwszoklasistów został nagrodzony gromkimi brawami. Kolejnym punktem programu były scenki z życia szkoły przedstawione w zabawny sposób przez  uczniów klasy czwartej.

Apel uświetnił występ chóru szkolnego pod kierunkiem p. Kasprzak oraz występ uczniów klasy szóstej, którzy uczęszczają na zajęcia gitarowe prowadzone przez p. Piryckiego. „Wisienką na torcie” było rozwiązanie zabawy – zagadki „Czy poznajesz swojego nauczyciela” przygotowanej przez Samorząd Szkolny.

Grafika: Dzień Edukacji Narodowej

Grafika #0: Dzień Edukacji Narodowej