Dzień Misia

Utworzono: 25-11-2020

25 LISTOPADA - DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa. Wiele razy, pewnie, dla Was był kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary.

Od przeszło stu lat pluszowy miś nie wychodzi z mody. Znali go nasi dziadkowie, znają i nasze dzieci. Z okazji Dnia Pluszowego Misia życzymy misiowi kolejnych 100, a nawet 1000 lat, spędzonych w ramionach dzieci z całego świata.

Dziś uczniowie z klas I-III prezentowali swoje ulubione misie. Było miło, wręcz milutko.  Zdjęcia w galerii poniżej.

Grafika #0: Dzień Misia
 Grafika #1: Dzień Misia