UWAGA! KONKURS PLASTYCZNY

Utworzono: 30-10-2020

KONKURS PLASTYCZNY

Czy czujecie już zapach świąt? Postanowiliśmy zacząć już ten bajeczny czas i zaprosić Was do udziału w konkursie. Zaprojektuj własną pocztówkę, która pójdzie w świat. Jeżeli jesteś uczniem szkoły podstawowej i ponadpodstawowej pokaż swój talent
i weź udział w konkursie.

PROJEKT POCZTÓWKA

REGULAMIN

1. Konkurs jest adresowany do uczniów ze szkoły podstawowej z kl. IV - VIII i ze szkoły ponadpodstawowej z powiatu lęborskiego.

2. Nagrodzone projekty zostaną wydrukowane jako profesjonalna kartka pocztowa, którą będzie można wysłać do bliskich na całym świecie.

3. Konkurs będzie rozpatrywany w dwóch kategoriach: szkoła podstawowa i szkoła ponadpodstawowa.

4. Prace należy podpisać na odwrocie swoim imieniem i nazwiskiem,

5. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę na konkurs.

6. Prace trzeba dostarczyć do szkoły.

7. Kartkę o tematyce związanej ze Świętami Bożego Narodzenia należy wykonać w formacie A4 techniką płaską, aby można było ją zeskanować.

8. Proponowane techniki: grafika komputerowa, szkic, wydrapywanka, wydzieranka, wyklejanka, kolaż, frotaż, akwarele, pastele, itp.

9. Prace należy wykonać samodzielnie, bez użycia gotowych elementów do ozdabiania.

10. Termin oddawania prac -10  listopada 2020 r.

Kontakt: Bożena Lenart

Najciekawsze prace wysyłamy do  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku, do kolejnego etapu konkursu.

Pozdrawiam i zachęcam do udziału w konkursie.