Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Utworzono: 25-06-2020

Odbieranie świadectw odbywa się w tym roku w sposób nietypowy, ale jak zawsze wszyscy starali się osiągnąć jak najlepsze oceny. Dzięki temu mamy wielu uczniów nagrodzonych za wyniki w nauce, zachowanie i działalność na rzecz innych.

WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ W NAUCE I ZACHOWANIU

Klasa I:

Kornelia Andrzejewska, Julita Bikowska, Zuzanna Czechowicz, Szymon Domarus,  Wiktoria Janiszewska, Nikola Karczewska, Dorian Las, Maja Makles, Fabian Makurat, Maciej Mielewczyk, Maja Syldatk, Amelia Zielińska, Oliwer Żywicki

Klasa II:

Maja Bratek, Katarzyna Brylowska, Łukasz Hallmann, Aleksandra   Klawikowska, Angelika Kołsut, Dawid Kościjański, Alicja Lejkowska, Maja Majewska, Kacper Mrzygłód, Agata Pomieczyńska

Klasa III:

Wiktoria Bemowska, Zuzanna Bikowska, Marcjanna Itrych,  Małgorzata Krotoszyńska, Nadia Myszk, Kryspin Makurat

W klasach IV-VIII

świadectwa z wyróżnieniem otrzymali uczniowie z najwyższą średnią ocen i co najmniej bardzo dobrym zachowaniem.

Kl. IV - Amelia Gerc (5,46), Marcel Detlaf (5,25), Marika Procajło (5,08), Laura Wolf (5,08), Zuzanna Kadłubowska (4,92), Sandra Labuda (4,85), Mariusz Paczos (4,77), Nikodem Popiela (4,75)

Kl. Va - Julian Rzepka (5,23), Karolina Jurczyk (4,86), Zuzanna Gryfkowiec ( 4,85), Alicja Bruhn (4,77)

Kl. Vb- Wiktoria Ogrodnik (5,23), Oliwia Nadolska (5,07), Lilianna Plichta (5,0)

Kl. VIa- Wiktoria Kołsut (5,15), Kacper Kostuch (5,0), Mikołaj Mielewczyk (5,0), Anna Kotłowska (4,92), Milena Mazur (4,92), Kacper Itrych ( 4,79)

Kl. VIb- Julia Domarus (5,54), Maja Mielewczyk (5,31), Amelia Las (5,15), Kacper Labuda (4,93), Paweł Misiura (4,86)

Kl. VIIIa- Daria Domaros (5,20), Filip Stroński ( 4,93)

Kl. VIIIb- Nikola Popiela (5,29), Alicja Milczarek (5,07)

Prymus Szkoły – Julia Domarus

Sportowiec Roku- Natalia Tomasiewicz

Czytelnik Roku: Angelika Kołsut (kl. I-III)

Filip Stroński (kl. V-VIII)

Uczniowie wyróżniający się w pracy na rzecz innych, uczestniczący w działaniach Szkolnego Wolontariatu:

Klasa VII- Oliwia Trzaskalska, Martyna Kuźmicz, Sylwester Heland, Kacper Malinowski, Kacper Okrój

Klasa VIII- Wiktoria Pobłocka, Daria Domaros, Martyna Andrzejewska, Filip Dawidowski, Bartosz Hinca, Mikołaj Klinkosz, Kinga Kwidzińska, Natalia Tomasiewicz, Alicja Milczarek, Błażej Okrój, Zuzanna Małecka, Nikola Popiela

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH WYRÓŻNIONYCH !