Zwrot lektur i podręczników

Utworzono: 08-06-2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
W  związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego 2019/2020 biblioteka szkolna rozpoczyna odbiór wypożyczonych książek  i  podręczników szkolnych .
Na czas trwającej pandemii COVID -19 i ze względu na kwarantannę , której  muszą być poddane zbiory  wprowadzone zostają nowe zasady  korzystania z biblioteki szkolnej -dokonania zwrotów wypożyczonych książek .

PROCEDURA ZWROTU KSIĄŻEK
Zwrot książek do biblioteki szkolnej będzie odbywał się od 16 do 19 czerwca 2020 r. w godzinach  7.00 - 15.00
Miejscem zwrotu książek będzie korytarz szkolny.
Książki muszą być zapakowane w reklamówkę z włożoną do środka kartką z imieniem i nazwiskiem ucznia oraz klasą do której uczęszcza.
Tak przygotowane książki pozostawiamy na ławeczce.

Za książki zniszczone lub zagubione Rodzice są zobowiązani do zakupu nowej pozycji lub innej wskazanej przez nauczyciela bibliotekarza .
W związku z trudną sytuacją, która dotyka wszystkich nas, prosimy o sprawne rozliczenie się z książek wypożyczonych   z biblioteki szkolnej, według zasad bezpieczeństwa i  reżimu sanitarnego oraz w ściśle wyznaczonych terminach.

Prosimy już teraz przejrzeć podręczniki, sprawdzić ich stan. Według regulaminu uczeń jest zobowiązany do  szanowania wypożyczonych podręczników. Zagubiony, uszkodzony lub zniszczony podręcznik należy odkupić.