Zapraszamy do udziału w konkursie :)

Utworzono: 26-03-2020

Uwaga! Przedłużony termin konkursu o autyzmie

 

      Drodzy uczniowie! Podczas zajęć świetlicowych zachęcaliśmy Was do wzięcia udziału w konkursie plastycznym ”Autyzm – wiem, rozumiem, pomagam.” Zapoznawaliśmy się z tematyką autyzmu poprzez pogadanki, krótkie filmiki… Wielu z Was podjęło się wykonania niełatwego zadania  i w nasze ręce trafiły już bardzo ciekawe i wartościowe prace. Bardzo Wam za to dziękujemy. Wiemy też, że były wśród Was osoby, które bardzo chciały przyłączyć się do konkursu. Mamy dla Was dobre wieści. Termin przesyłania prac został wydłużony. Dokładna data zostanie podana po ponownym otworzeniu szkół. Tak więc cały czas jest możliwość wykonania pracy. Przypominam  najważniejsze informacje dotyczące konkursu:

 Zadaniem Konkursu jest przygotowanie pracy plastycznej nawiązującej do tematu „Autyzm - Poznaj mój świat” w dowolnej technice płaskiej, w formacie maksymalnie do rozmiaru A3.

Warto wykorzystać materiały – książki w formacie PDF do pobrania ze strony www.niebieskiskarb.pl/pdf-autyzm-apteczka-pierwszej-pomocy („Kosmita”, Bajki bez barier).

 

Dużo informacji na temat autyzmu znajdziecie na stronie organizatora konkursu- Stowarzyszenia Niebieski Skarb http://niebieskiskarb.pl/czym-jest-autyzm/

 

Propozycja krótkiego filmu (około 1 minuty) – Jak dziecko z autyzmem widzi świat? https://www.rodzice.pl/jak-widzi-swiat-dziecko-z-autyzmem/

 

Wiemy, że jest wśród Was wielu uzdolnionych uczniów  J

Zachęcamy do udziału w konkursie J