CHCEMY SIĘ POCHWALIĆ

Utworzono: 02-12-2020

Nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym pt. ,,Prezentacja roślin i zwierząt Muzeum SPN w Czołpinie". Był to konkurs dla dzieci w wieku przedszkolnym mieszkających w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego.

Tematem pracy 5-6 latków był morświn, a 3-4 latków – foka.  Łącznie przysłano 112 prac plastycznych w dwóch kategoriach wiekowych: kategoria 3-4 latki -  25 prac, kategoria 5-6 latki -  87 prac.
Jury konkursu postanowiło przyznać równorzędne wyróżnienia 23 przedszkolakom. Wśród wyróżnionych i nagrodzonych dzieci są również nasze przedszkolaki: Kajetan Dziembowski, Melania Olszewska i Marcel Bemowski. Nagrody wraz z dyplomami zwycięzcy otrzymali za pośrednictwem poczty. Zuzia otrzymała nagrodę pocieszenia, jej praca również była bardzo ładna i pracochłonna.  BRAWO!!!

Grafika #0: CHCEMY SIĘ POCHWALIĆ
 Grafika #1: CHCEMY SIĘ POCHWALIĆ