PODSUMOWANIE PROJEKTU "BOHATER TYGODNIA"

Utworzono: 06-01-2020

Informujemy, że projekt pn. „Bohater Tygodnia” dobiegł końca.

Wyrażamy głębokie przekonanie, że dzięki niemu osiągnęliśmy wiele celów. Przede wszystkim poziom motywacji dzieci do pozytywnych, koleżeńskich zachowań wzbił się ponad chmury! Każdy z naszych „zerówkowiczów” został bohaterem i w pełni zasłużył na to miano.  Toteż radość nasza tym większa, bo każdy mógł poczuć się wyjątkowo. Dzięki tej inicjatywie zrealizowaliśmy m.in. tematy z doradztwa zawodowego. Poznaliśmy wiele zawodów, zainteresowań „gości specjalnych”. Dowiedzieliśmy się wiele o każdym z naszych dzieci. Dzieci już pytały: „czy będzie znowu bohater?” O tym nie zdecydujemy sami. Na kolejnym zebraniu z rodzicami padną propozycję. Dziękujemy za zaangażowanie, które przerosło nasze oczekiwania. Co tydzień gościliśmy rodziców, babcie, ciocie, wujków oraz przyjaciół naszych bohaterów.

I.L.

T.N.