Przedstawienie profilaktyczne

Utworzono: 21-04-2022
Dziś gościliśmy w naszej szkole artystów z krakowskiego teatru "Kurtyna". Z dużym zainteresowaniem obejrzeliśmy przedstawienie pt: "Mapa skarbów".

Uczniowie klas 0-3 uczestniczyli w przedstawieniu pt. "Mapa skarbów" Opisuje ono historię małego i niesfornego chłopca o imieniu Oskar. Chłopak chciałby spędzać całe popołudnia i wieczory na robieniu psikusów rodzicom oraz na graniu w gry komputerowe. Jednak jego rodzice nie pozwalają mu na codzienne granie z uwagi na jego zdrowie a także z powodu powtarzającego się często złego zachowania chłopca. Aby odciągnąć go od komputera, poza aktywnością fizyczną, mama znalazła jeszcze jeden sposób na zagospodarowanie czasu nudzącego się synka. Oskar daje się przekonać do czytania książek.

Grafika 1: Przedstawienie profilaktyczne
Grafika 2: Przedstawienie profilaktyczne