Skąd się biorą produkty ekologiczne.

Utworzono: 10-06-2022

Oddział Przedszkolny w Garczegorzu zrealizował  program edukacyjny PSSE "Skąd się biorą produkty ekologiczne".

Dzieci poznawały różne grupy produktów ekologicznych, dowiedziały się czym się różni produkcja przemysłowa od ekologicznej. Samodzielnie wykonały piramidę zdrowia, uczyły się komponowania pełnowartościowych posiłków. Większość dzieci starała się przynosić do szkoły zdrowe produkty na śniadanie. Przy pomocy otrzymanych książek i materiałów multimedialnych nauczyły się rozpoznawać produkty ekologiczne po oznaczeniach na opakowaniu.

Dzieci dowiedziały się o tym, że należy dokładnie myć owoce i warzywa przed zjedzeniem, przed każdym posiłkiem myć dokładnie ręce. Ćwiczenia w dokładnym myciu rąk przeprowadziła pielęgniarka szkolna Pani Iwona Stawarz.

Grafika 1: Skąd się biorą produkty ekologiczne.
Grafika 2: Skąd się biorą produkty ekologiczne.
Grafika 3: Skąd się biorą produkty ekologiczne.
Grafika 4: Skąd się biorą produkty ekologiczne.
Grafika 5: Skąd się biorą produkty ekologiczne.
Grafika 6: Skąd się biorą produkty ekologiczne.
Grafika 7: Skąd się biorą produkty ekologiczne.
Grafika 8: Skąd się biorą produkty ekologiczne.