Konkurs logopedyczny dla wszystkich przedszkolaków

Utworzono: 07-05-2020

Dzień dobry...

Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci i rodziców do konkursu pn.: „Logopedyczna dmuchajka”

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać  zabawkę, która wspomaga aparat mowy. Można wykorzystywać, słomki do napojów, rolki tekturowe, butelki, papier biały, kolorowy, wszystko to, co Wam przyjdzie na myśl. Efekt końcowy zależy od Państwa pomysłowości.  Z racji tego, że od jakiegoś czasu funkcjonujemy on-line, efekty pracy i zastosowanie zabawki proszę przedstawić za pomocą zdjęć lub filmu. Inspiracje można czerpać ze stron internetowych, aczkolwiek liczę na Państwa kreatywność. Linki poniżej:

WWW.mojedziecikreatywnie.pl

WWW.ekodziecko.com

WWW.domologo.pl

WWW.youtube.pl

WWW.dzieciakiwdomu.pl

WWW.logopediapraktyczna.pl

Efekty pracy należy przesyłać do logopedy lub wychowawców grup przedszkolnych na dotychczas ustalone formy komunikacji do 31 maja.

Tomasz Neubauer

Grafika #0: Konkurs logopedyczny dla wszystkich przedszkolaków