Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel Miś"

Utworzono: 25-11-2022

Przedmiotem konkursu ogłoszonego w naszym przedszkolu było stworzenie pracy plastycznej, której głównym tematem był Miś - ulubiona maskotka dzieci. Pracę można było wykonać wybraną przez uczestnika techniką plastyczną. Głównym celem konkursu było rozwijanie zdolności plastycznych dzieci, pobudzenie wyobraźni,prezentacja talentów oraz wspólne spędznie czasu z dzieckiem przy wykonaniu pracy konkursowej.

Na ręce organizatora oddano prace wykonane rozmaitymi, często innowacyjnymi technikami plastycznymi z wykorzystaniem różnych materiałów. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt, a ich autorzy zasługują na pochwałę i nagrodę. O ocenę prac została poproszona komisja, która wspónie z organizatorem zadecydowała o nagrodzeniu wszystkich uczestników konkursu. Jedne prace zachwycały techniką wykonania, inne samodzielnością dzieci.

Dzisiaj, w Dniu Święta Misia, wręczono dzieciom dyplomy oraz słodkie upominki. Wszystkim dzieciom oraz rodzicom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w przedszkolnym konkursie.

Konkurs Miś
Konkurs Miś - Grześ