Konkurs Plastyczny pod hasłem "MIŚ"

Utworzono: 04-11-2022

Drodzy Rodzice...

Serdecznie zapraszamy nasze przedszkolaki wraz z rodzicami do udziału w przedszkolnym konkursie plastycznym pod hasłem: "MIŚ". Temat pracy konkursowej jest związany tematycznie z nadchodącym Świętem MIsia.

Regulamin konkursu poniżej:

PRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ PRZYJACIEL MIŚ”

Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada. W związku z tym wydarzeniem nasze Przedszkole ogłasza konkurs plastyczny pt. „Mój przyjaciel miś”.

Cele konkursu:

-  rozpowszechnienie idei Dnia Pluszowego Misia,

-  rozwijanie umiejętności twórczych i wyobraźni,

-  doskonalenie zdolności plastycznych,

-  aktywizacja dzieci w czasie wolnym i życiu Przedszkola.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs skierowany jest do wszystkich dzieci uczęszczających do naszego Przedszkola.

2. Jeden uczestnik może dostarczyć jedną pracę.

3. Technika pracy jest dowolna. Wybór formatu oraz materiału pozostawiamy nieograniczonej inwencji uczestników.

4. Praca powinna być wykonana indywidualnie przez dziecko.

5. Kryteria oceny prac:

–   oryginalność i pomysłowość,

–    walory artystyczne i estetyka pracy.

6. Każda praca musi zawierać czytelnie wypełnioną metryczkę, która zawiera imię i nazwisko autora.

7. Termin dostarczania prac upływa 23 listopada 2022.

8. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 25 listopada 2022r. podczas obchodów Dnia Misia w naszym Przedszkolu.

9. Autorzy wszystkich prac otrzymają upominki i dyplomy.

MIŚ