Wizyta Policjantów

Utworzono: 07-10-2022

Najważniejszym wydarzeniem dzisiejszego dnia dla naszych przedszkolaków była wizyta policjantów. Tematem numer jeden było bezpieczeństwo dzieci na drogach. Panowie Policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpiecznych poruszaniu się po drogach, przypominali jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię. Przypomnieli również o korzyści noszenia elementów odblaskowych wieczorową porą. Największym zainteresowaniem cieszyła się wśród przedszkolaków prezentacja radiowozu, których panowie przyjechali. Dzięki takim spotkaniom na pewno żaden z maluchów nie będzie obawiał się spotkania z funkcjonariuszem. Policjant będzie kojarzył się przedszkolakom, jako osoba, której nie należy się bać, i do której zawsze, i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc. Policjanci wręczyli wszystkim dzieciom opaski odblaskowe, a dzieci podziękowały gościom laurką.

Wizyta Policjantów