Rozstrzygnięcie Międzyprzedszkolnego Konkursu Logopedycznego

Rozstrzygnięcie Międzyprzedszkolnego Konkursu Logopedycznego grafika

W minionym tygodniu odbyła się druga edycja Międzyprzedszkolnego Konkursu Logopedycznego. W tym roku przybrał on nieco inną formułę. W myśl hasła przewodniego konkursu „Oddech moją siłą” uczestnicy z pomocą rodzica/logopedy wykonywali logopedyczne dmuchajki (urządzenie pomocne w ćwiczeniach oddechowych, regulacji oddechu, kontrolowaniu fazy wdechowej i wydechowej, profilaktyce logopedycznej). Do organizatora wpłynęło 7 prac konkursowych w postaci zdjęć. Komisja konkursowa uznała, ze wszyscy uczestnicy konkursu zajmują I-wsze miejsca i zostaną nagrodzeni. Gratuluję uczestnikom kreatywności w tworzeniu dmuchajek.

Serdeczne podziękowania kieruję do p. Joanny Kulasiewicz za zaangażowanie w przygotowanie dzieci.