Opiekun samorządu uczniowskiego:

Zastępca: Marcjanna Itrych

2020-10-14

Dzień Edukacji Narodowej

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy administracji i obsługi Zespołu Szkół w Garczegorzu,

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy złożyć najlepsze życzenia zdrowia, pomyślności oraz samych dobrych dni w całym roku szkolnym.

Niech Wasza praca przynosi jak najlepsze rezultaty oraz daje satysfakcję z realizowanej misji. Niech towarzyszy Wam przekonanie, że tworzycie przyszłość i nadajecie jej lepszy kształt.

wraz z Opiekunami

2020-05-05

KONKURS!!!!!

Samorząd szkolny zaprasza wszystkich do udziału w konkursie pt. Moje hobby. Pokażcie co Was pasjonuje, jak spędzacie czas. Pokazać swoje HOBBY możecie za pomocą zdjęcia lub pracy plastycznej. Zdjęcie proszę wysyłać do pani Patrycji Czachorowskiej za pomocą aplikacji Messenger z dopiskiem KONKURS do niedzieli 10 maja. Czekamy na Wasze zdjęcia!!!

2017-10-10

Wybory do Samorządu 2017/2018

Protokół z wyborów Przewodniczącego Samorządu Szkolnego

Szkoły Podstawowej w Garczegorzu

Wybory Przewodniczącego Samorządu Szkolny w Szkole Podstawowej w Garczegorzu odbyły się dnia 27.09.2017 r. Do wyborów zgłosiło się 5 kandydatów: Amelia Kowalska, Bartek Kempa Daria Domaros, Martyna Hallmann oraz Marta Giełażyn. W wyniku demokratycznych wyborów z dniem 29.09.2017 r. powołany został Samorząd Szkolny na rok szkolny 2017/2018 w składzie:

Przewodniczący: Bartek Kempa

Zastępcy:   Amelia Kowalska, Daria Domaros

Protokół z wyborów opiekuna Samorządu Szkolnego

Szkoły Podstawowej w Garczegorzu

Wybory opiekuna Samorządu Szkolnego w Szkole Podstawowej w Garczegorzu odbyły się dnia 27.09.2017 r. Do wyborów na opiekuna samorządu zgłosiło się 5 kandydatów: Romana Kasprzak, Maciej Skorb, Maria Cieszkowska, Anna Polska i Bartosz Stefanowski.

Z dniem 29.09.2017 r. powołany został opiekun Samorząd Szkolnego na rok szkolny 2017/2018  oraz jego zastępcy w składzie:

Przewodniczący: Maciej Skorb

Zastępcy:  Romana Kasprzak i Anna Polska